بیماری‌ها, دسته‌بندی نشده

درمان تنگی رگ‌های قلب

عضلات قلب مانند سایر اعضای بدن نیاز به گردش خون مداوم دارند. نام رگ‌های قلب که این وظیفه ی مهم را انجام می ‌دهند، رگ‌های کرونری است.
آترواسکلروزیس یا تصلب شرایین، بیماری تنگ شدن رگ ‌ها در اثر رسوب موادی چون چربی است(پلاک) که بسیاری از رگ‌ های بدن از جمله مغز، کلیه‌ ها و قلب را دچار می ‌سازد  که مهمترین عوامل ایجاد کننده ان عبارتند ازمصرف دخانیات، فشار خون بالا( هیپرتانیون) ، بی تحرکی و چاقی، میزان بالای کلسترول و تری گلیسیرید خون، سن بالا، بیماری قند( دیابت) و زمینه های ارثی و تیپ شخصیتی.

عوارض تنگی رگ‌های قلب

این بیماری با تنگ کردن رگ‌‌های مغز باعث سکته ی مغزی می ‌شود.
تنگی شریان‌ های کلیوی از عوامل مهم فشار خون است که در اثر همین بیماری ایجاد می‌شود.
تنگ شدن رگ‌ های قلبی عامل ایجاد دردهای قلبی و سکته ی قلبی است .

علایم تنگی رگ‌های قلب

۱.درد سینه بارزترین و شایع ترین علامت بیماری است. این درد را به نام آنژین صدری می شناسیم. درد سینه با منشاء قلبی عموماٌ تمام سطح سینه را فرا می گیرد این درد ممکن است بطور ناگهانی در حین استراحت نیز رخ دهد یا حتی بیمار با درد سینه از خواب صبحگاهی بیدار شود.
۲.یکی دیگر از علایم مهم بیماری عروق کرونری احساس خستگی زودرس است. هر زمان فردی احساس کرد که نسبت به گذشته توانائی جسمی کمتری در انجام کار های مشابه روزمره دارد بایستی به فکر بیماری عروق کرونر هم باشد. به عنوان مثال اگر محل کار یا زندگی فردی در طبقه دوم ساختمانی باشد و متوجه شود دیگر به راحتی گذشته نمی تواند پله ها را بالا برود و زودتر از معمول خسته می شود یا دچار درد و سنگینی قفسه سینه می شود، لازم است به پزشک خود مراجعه و تحت بررسی قرار گیرد.
۳.تنگی نفس حین فعالیت و به بیان ساده تر «کم آوردن نفس» یکی دیگر از علائم مهم بیماری است. بیمارانی که درگیری عروق کرونری دارند در جریان فعالیت بدنی خود به دلیل افزایش نیاز به اکسیژن و خونرسانی و عدم پاسخگوئی مناسب قلب این افراد در تامین نیاز فوق دچار احساس تنگی نفس و نفس نفس زدن بیمار می شود. البته بایستی توجه کرد که همه انسان ها متناسب با شرایط جسمی خود با انجام فعالیت های سنگین بدنی دچار این حالت می شوند ولی نکته اساسـی اینست که در بیماری عروق کرونـر، فـرد با انجـام فعالیت های سـاده مثل
بالا رفتن از چند پله، راه رفتن سریع، بالا آمدن از سربالائی، حمل یک وسیله نه چندان سنگین دچار تنگی نفس می شود. نکته مهم تر اینست که بیمار با انجام فعالیت هائی که قبلاٌ به راحتی انجام می داد دچار تنگی نفس گردد و این تغییر وضعیت و شرایط بسیار حائز اهمیت است.

درمان تنگی رگهای قلب با گیاهان

برای درمان بیماری تنگی رگ‌های قلب از معجون جعفری، سیر و لیمو تازه به روش زیر استفاده می نمایم

۱. در سه روز اول، یک حبه سیر را پوست کنده و به همراه ۱۵ عدد جعفری بعلاوه ۲ قاشق غذا خوری اب لیمو تازه گرفته شده را در مخلوط کن ریخته و یک لیوان اب به ان اضافه می‌کنید و مخلوط کن را به مدت یک دقیقه روشن می‌نماید تا ترکیب فوق به شکل مایع در بیاید و محلول بدست امده را صبح ناشتا میل می‌نماید و بعد از ۱۵ دقیقه می‌توانید صبحانه میل نماید.
۲. در سه روز دوم، معجون فوق را درست می نماید و فقط به ان سیر نمی‌زنید و طبق دستورات بند یک معجون را اماده و صبح ناشتا میل می‌فرماید.
۳. در سه روز سوم، دوباره مخلوط را دقیقا مثل بند شماره یک اماده و مصرف می‌نماید.
۴. در سه روز چهارم استراحت نماید.
پس توجه داشته باشید برای درمان کامل تنگی رگ‌های قلب، معجون فوق را سه بار از بند یک تا چهار تکرار نماید تا گرفتگی رگهای قلب کامل باز شوند و کل طول مدت درمان ۳۳ روز می باشد.

 این معجون برای چه کسانی می تواند مفید واقع گردد

۱. کسانی که در خانواده انها سابقه سکته قلبی زودرس وجود دارد.
۲. کسانی که تنگی رگهای قلب دارند.
۳. کسانی که خود یا در خانواده یشان بیماری فشار خون دارند.
۴. کسانی که مشکل کلیوی دارند.
۵. کسانی که عمل قلب بای پاس انجام داده‌اند.
۶. کسانی که در داخل قلب و رگهای انها گرفتگی چربی وجود دارد.

به افراد فوق پشنهاد می گردد هر ۶ ماه یکبار معجون فوق را جهت درمان و پیشگیری از بیمارهای فوق تهیه و مصرف نمایند.

نکات مهم در تهیه و استفاده از مخلوط جعفری، سیر و لیمو

۱. کسانی که زخم معده دارند نمی‌توانند از این معجون استفاده کنند چون باعث تشدید زخم معده می‌شود.
۲.در تهیه این معجون باید از جعفری تازه سبز رنگ و ریز استفاده شود و اگر جعفری‌ها به رنگ زرد باشند نباید از ان استفاده کرد چون انها سمی هستند.
۳.در تهیه این ترکیب حتما لیمو تازه را با چاقو بریده و اب انرا به ترکیب اضافه نماید
۴.در تهیه این محلول باید از اب بدون کلر استفاده نمود

نوشیدن معجون فوق علاوه و بر اینکه باعث درمان تنگی رگ‌های قلب می‌شود سموم تجمع شده در بدن را نیز دفع می‌نماید و  باعث درمان بیماری کبد چرب می‌شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.